SİYASET
Giriş Tarihi : 08-05-2023 21:55

CHP ve DEVA’dan iş insanlarına ziyaret

Mehmet IŞIK -MERSİN (TANIK HABER)-CHP Mersin Milletvekili Adayı Gülcan Kış, CHP Mersin İl Başkanı Koral Ömür, Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen ve Deva Partisi Mersin İl Başkanı Sedat Topuoğlu Mersin Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (MESİAD)’ı ziyaret etti.

CHP ve DEVA’dan iş insanlarına ziyaret

MESİAD Başkanı Hasan Engin ile MESİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Rıdvan Arıç, Abuzer Yavuz, Sibel İnandı, Genel Sekreter Umut Çelik, Sayman Mehmet Ali Akdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri, ÇUKUROVASİFED Başkanı Hüseyin Kış ve üyelerin ev sahipliği yaptığı ziyarette seçime ilişkin görüşmeler yapıldı.

“MESİAD BİR DERNEKTEN FAZLASIDIR”

CHP Mersin Milletvekili Adayı ve iş insanı Gülcan Kış, MESİAD’ın kentteki önemli bir kuruluş olduğunu belirterek: "MESİAD'ın bendeki yeri farklıdır. Mersin, MESİAD' la Sivil Toplum Kuruluşu konusunda yol aldı. MESİAD, bir dernekten daha fazlasıdır. Bir fikir kulübü de diyebiliriz. MESİAD'ın kentteki tüm projelerde mutlak surette bir fikri, yorumu ve desteği olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugünde Mersin’de yarım kalan tüm projeler için çalışma yürütüyorlar” dedi.

‘’HER PLATFORMDA MERSİN’İN SORUNLARINI DİLE GETİRECEĞİZ’’

MESİAD Başkanı Hasan Engin ise, MESİAD'ın kurulduğu günden bugüne kadar her platformda Mersin' in projelerini dile getirdiklerini ve getireceklerini vurguladı. Engin, konuşmasını, ‘’Mersin' i ve bölgeyi ilgilendiren her konuda MESİAD etkin bir STK olmuştur. Birlikte çalışarak kentimizi çok daha iyi yerlere getireceğimize inanıyorum" şeklinde sürdürdü.  Deva Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen de, MESİAD'ın kente yönelik projelerde öncülük ettiğini dile getirip, Mersin'in hak ettiği noktaya birlik ve beraberlik içerinde ulaşacağına değindi. Konuşmaların ardından toplantı soru-cevap şeklinde ilerleyerek son buldu.

AdminAdmin