SİYASET
Giriş Tarihi : 05-05-2023 15:49

Seçer: “Her şey güzel olacak”

MERSİN (TANIK HABER)-Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Adayı Gülcan Kış ile birlikte Akdeniz İlçesi Yeni Mahalle’de yer alan pazar yerini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşla ülkenin içinde bulunduğu ekonomik durum ve pahalılık hakkında sohbet etti.

Seçer: “Her şey güzel olacak”

Vatandaşların; “Lütfen bahar gelsin artık, her şey çok pahalı” demesi üzerine Seçer, “Daha iyi olacağız. Türkiye, Mersin gibi olacak” dedi.  Seçer, CHP Mersin Milletvekili Gülcan Kış’ı vatandaşlara tanıttı. Başkan Seçer’e ziyaretlerinde; CHP Mersin Milletvekili Adayı Gülcan Kış, CHP Akdeniz İlçe Başkanı Semih Palamut, Yeni Mahalle Muhtarı Habib Aksın, Üçocak Mahalle Muhtarı Mehmet Gündoğdu eşlik etti.

VATANDAŞLAR BÜYÜKŞEHİR’İN HİZMETLERİNDEN MEMNUN

Pazara girer girmez vatandaşların; “Sizin hizmetlerinizi çok beğeniyoruz” cümleleri ile karşılanan Başkan Seçer, pazar ziyareti boyunca yoğun ilgi ve sevgi gördü. Vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seçer, onlardan Büyükşehir ile ilgili gelen talepleri bürokratlarına not aldırdı. Pazarcı esnafına “Hayırlı işler, bereketli olsun” diyen Başkan Seçer, 7’den 77’ye herkesle sohbet edip, soru ve talepleri de dinledi.  Pazar yerinde Çay Mahallesi’nden bir vatandaş Başkan Seçer’e mahallelerine yapılan hizmetler için teşekkür etti. Ziyaretinde gençlerle de sohbet eden Seçer, Büyükşehir Belediyesi’nin Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezleri hakkında gençleri bilgilendirerek kayıt yaptırmaları konusunda öneride bulundu. Seçer, gençlere sahilde yer alan Adres Okuma Salonu’na gitmeleri gerektiğini öğütlerken, gençler de çok beğendiklerini söyledi. Başkan Seçer ile pazar fiyatları hakkında sohbet eden vatandaşlar,  bu durumun 15 Mayıs’tan sonra düzelmesi gerektiğini dile getirerek, “Yeni bir bahar” dediler. Seçer de “Her şey güzel olacak” dedi.  Vatandaşlar Başkan Seçer’e; “Başkanım her zaman arkanızdayız. Başkan 1 numara. Başkanım sizinle gurur duyuyoruz” ifadelerini kullandılar. Öte yandan Başkan Seçer’in pazar ziyaretinde vatandaşlara pazar çantası, çocuklara ise oyuncak dağıtımı yapıldı.

AdminAdmin