GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-05-2023 13:41

Başkan Seçer, Mezitli’de pazar gezdi

MERSİN (TANIK HABER)-Halkın arasında olmaya devam eden Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mezitli Yeni Mahalle semt pazarını gezdi.

Başkan Seçer, Mezitli’de pazar gezdi

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili adayı Emre Yılmaz ile birlikte semt pazarını ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan Başkan Seçer, vatandaşlarla pahalılık hakkında gerçekleştirdiği sohbetlerde de 14 Mayıs’tan sonra bunların sona ereceğini vurguladı. Pazar yerinde yoğun ilgi ve sevgi ile karşılanan Seçer, vatandaşlara ‘İyi Alışverişler’, esnafa da ‘Bereketli İşler’ temennisinde bulundu. Pazar esnafı ile tek tek sohbet eden ve tezgâhları gezen Başkan Seçer, vatandaşlardan gelen talep ve sorunları da dinleyip, bürokratlarına not aldırdı. Pazarcı esnafının yoğun ilgisiyle karşılaşan Seçer, Mersin’e hak ettiği hizmetleri yapmak için gece gündüz demeden çalıştıklarını kaydetti. Pazarda vatandaşlarla özellikle pahalılık hakkında sohbet eden Başkan Seçer, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'ye destek isteyerek, bu pahalılığı 14 Mayıs'tan sonra sona erdireceklerini vurguladı.

“15 MAYIS’TAN SONRA İNDİRİM VAR”

Semt pazarında sohbet ettiği vatandaşlar da destek vereceklerini kaydetti. Karşılaştığı vatandaşlara; “Desteğinizi bekliyoruz” diye seslenen Başkan Seçer’e vatandaşlar da; “Biz kazanacağız” diyerek, destek vereceklerini kaydettiler. Başkan Seçer’i karşısında gören ve “Bizi bu pahalılıktan kurtar” diyerek seslenen vatandaşlara Seçer; “15 Mayıs’tan sonra indirim var” yanıtını verdi.  Hizmetler için Seçer’e teşekkür eden bir vatandaş, özellikle Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti’nden duyduğu memnuiyeti ifade etti. Bir diğer vatandaş da “Başkanım, yıllardır Mersin’deyim; böyle hizmet görmedim” dedi. Vatandaşlar Seçer’e; “Başkanım, her zaman dualarımızdasınız. Çalışmalarını çok beğeniyoruz” diyerek hizmetlerden duydukları memnuniyeti ifade etti. Başkan Seçer, pazarda karşılaştığı deprem bölgesinden Mersin’e gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Depremzede vatandaşlar sıkıntılı günlerde Büyükşehir Belediyesi tarafından kendilerine sunulan katkılar için Başkan Seçer’e teşekkür etti. Başkan Seçer’in ziyaretleri sırasında da Büyükşehir personeli tarafından çocuklara oyuncak, vatandaşlara pazar çantası dağıtıldı.

AdminAdmin