SİYASET
Giriş Tarihi : 02-05-2023 14:42

Başkan Seçer’e sevgi seli

MERSİN (TANIK HABER)-Hayata geçirdiği hizmetlerle taraflı tarafsız herkese ‘Mersin Mersin olalı böyle hizmet görmedi’ dedirten, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mersin Milletvekili Adayları ile birlikte hem Toroslar İlçesi Demirtaş Mahallesi'nde yer alan pazar yerini ziyaret etti hem de Akdeniz İlçesi'nde yer alan Çetinkaya Alışveriş Merkezi'ni gezdi.

Başkan Seçer’e sevgi seli

Demirtaş Mahallesi’nde yer alan pazar yeri ziyaretinde çevrede bulunan esnafı da gezen Başkan Seçer, 14 Mayıs seçimlerinde, 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na ve CHP'ye destek istedi. Başkan Seçer’in bu isteğine gencinden yaşlısına vatandaşlardan tam destek geldi. Demirtaş Mahallesi pazar yeri ziyaretinde Başkan Seçer’e; CHP Mersin Milletvekili Adayları Gülcan Kış ile Emre Yılmaz, CHP Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı İzzet Kırılmaz, CHP Toroslar İlçe Başkanı Cumali Akbaş, CHP Mersin İl Kadın Kolları Başkanı Gülşah Yıldırım Genç, Mersin Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Abdulhalim Batur, Meclis üyeleri, Demirtaş Mahalle Muhtarı Abdulselam Aksu, Turgut Türkalp Mahalle Muhtarı Ramazan Avcil, Alsancak Mahalle Muhtarı Mustafa Ataş ile Mersin Büyükşehir Belediyesi ve MESKİ bürokratları eşlik etti.  Pazar yerinde vatandaş ve pazarcı esnafı ile selamlaşıp, ‘Hayırlı İşler’ dileyen Başkan Seçer, 14 Mayıs seçimlerinde 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile CHP Mersin Milletvekili Adaylarına destek istedi, vatandaşlardan bu isteğe tam destek geldi. Vatandaşlar; “Hep birlikte başaracağız. Demirtaş, Mersin seninle gurur duyuyor” dedi.  7’den 77’ye herkesin yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Seçer’e seçimlerde tam destek vereceklerini söyleyen vatandaşlar, Kılıçdaroğlu’nun ve kendisinin her zaman yanında olduklarını söylediler.  “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Kılıçdaroğlu diyelim” diyen Başkan Seçer'e, vatandaşlar “Her daim arkanızdayız; milletvekili adaylarımızın da Kemal Bey'in de. Sayın Başkanım her şey böyle güzel olacak” diye yanıt verdiler. Kıraathaneleri de ziyaret ederek milletvekili adaylarını tanıtan Başkan Seçer; “Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu olsun. Ben de size daha güzel yollar ve hizmet yapayım” dedi.

VATANDAŞLARDAN HİZMETLER İÇİN SEÇER’E TEŞEKKÜR

Seçer, ziyaretleri sırasında vatandaşlardan gelen talepleri de dinleyip, bürokratlarına not aldırdı. Yapılacak hizmetler hakkında da vatandaşlarla sohbet eden Başkan Seçer, Demirtaş Mahalle halkından gelen Taziye Evi talebi için de yer baktıklarını kaydetti. Vatandaşlara bir de müjde veren Seçer, Demirtaş Mahallesi’ne bir Sağlık Merkezi kazandıracaklarını sözlerine ekledi.

AdminAdmin