GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-05-2023 16:13

Başkan Ünüvar’dan ‘Anneler Günü’ etkinliğine davet

MERSİN (TANIK HABER)-Gülnar Cumhur İttifakı Kadın Kolları tarafından düzenlenecek olan Anneler Günü etkinliği öncesinde; Gülnar'da bulunan resmi kurumlar ve merkezdeki kadın esnafa Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar tarafından çiçek gönderildi.

Başkan Ünüvar’dan ‘Anneler Günü’ etkinliğine davet

Çiçekleri Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar’ın eşi Zübeyde Ünüvar, Milliyetçi Hareket Partisi KAÇEP İlçe Başkanı Ayşe Aydın ve Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Selda Arslan takdim etti. Anne ve anne adaylarının Anneler Günü kutlanırken Cuma günü belediye düğün salonunda yapılacak olan anneler günü etkinliğine de davet edildi.

Konu hakkında açıklama yapan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar. “Öncelikle bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum. Her kadın bir çiçektir. Annemize sevgi ve saygımızı göstermek hepimize düşen en büyük sorumluluktur. Sabrıyla, şefkatiyle kendilerini evlatlarına adayan annelerimizin değeri paha biçilemez. Yaşamımızın her anında emekleri bulunan ve hakları hiçbir zaman ödenemeyecek annelerimizin bir tek bugün değil her gün kıymetini bilmeliyiz. Tüm annelerimizin ve anne adaylarımızın anneler gününü canı gönülden kutluyorum” dedi.  Başkan Ünüvar, “5 Mayıs 2023 Cuma günü saat 19:00'da, Belediye Düğün Salonunda Cumhur İttifakı Kadın Kollarımız tarafından düzenlenecek olan Anneler Günü programına tüm kadınlarımız davetlidir” dedi.

AdminAdmin