SİYASET
Giriş Tarihi : 21-05-2023 20:41

Ekmen, Mavi Yeleğini Giydi Kılıçdaroğlu İçin Oy İstedi

MERSİN (TANIK HABER)-CHP Mersin Milletvekili ve DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, partisinin sembolü haline gelen Mavi Yeleğini giyerek, 28 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimde Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için oy istedi.

Ekmen, Mavi Yeleğini Giydi Kılıçdaroğlu İçin Oy İstedi

DEVA Partisi Mersin İl Başkanı Sedat Topuoğlu’nun yanı sıra Akdeniz İlçe Başkanı Özcan Demir, Toroslar İlçe Başkanı Sultan  Aydoğan ve Mezitli eski İlçe başkanı Mehmet Yılmaz, il ve ilçe yöneticileri ve partililerin de yer aldığı Hastane Caddesinde gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun vaatlerinin bulunduğu, DEVA Partisinin Eylem Planları ve 6 partinin bir araya gelerek imzaladığı mutabakat metninin yer aldığı broşürler dağıtılarak vatandaşlardan 28 Mayıs’ta sandığa giderek oylarını Kemal Kılıçdaroğlu’na basmaları istendi.

Vatandaşlara ülkenin içerisinde bulunduğu durumdan kurtuluşunun ancak farklı siyasi görüşlere sahip,  ülkesi için kaygı duyan kesimlerin bir araya gelerek oluşturacağı güçlü bir yönetim anlayışı ile mümkün olduğunun altını çizen Ekmen, “6 partinin ortak Cumhurbaşkanı Adayı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun seçimlerden başarı ile çıkması için çalışmak bir anlamda ülkemize olan borcumuzdur. Artık başta ekonomik ve sosyal alanda iyice gün yüzüne çıkan sıkıntılar olmak üzere ülkemizin ve halkımızın içerisinde bulunduğu durum içinden çıkılamaz bir hale gelmiştir. Yıllardır ülkemizi bu kötü yönetime maruz bırakanların da çözüme dair tek bir önerisi de kalmamıştır. Bu yüzden el birliği içerisinde 28 Mayıs’ta seçimden zaferle çıkarak ülkemizi bu makus kaderinden kurtarmak istiyoruz. Halkımızın gösterdiği ilgi de bu güzel günlerin çok yakın olduğunun göstergesidir” dedi.

AdminAdmin