GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-09-2023 12:16

GÜLNAR’DA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Gülnar Belediyesi, daha kaliteli ve konforlu ulaşım ağı için başlattığı asfalt çalışmalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

GÜLNAR’DA YOL ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Gülnar Belediyesi ekiplerinin, ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım çalışmaları kapsamında Kuskan Mahallesinde sathi kaplama asfalt ve parke döşeme çalışmaları hızla sürüyor.

Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar,  belediye tarafından çalışmaların devam ettiği Kuskan Mahallesinde asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşlarla görüştü. Başkan Ünüvar'a incelemelerde Ak Parti İlçe Başkanı Tevfik Kalemci, Belediye Meclis Üyesi İsmail Coşkun ve Kuskan Mahallesi Muhtarı Osman Gündüz eşlik etti. İlçe genelinde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını vurgulayan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; “Halkımız ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri değerlendirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Gülnar Belediyesi olarak ilçe merkezinde sürdürdüğümüz çalışmalarımızı aynı hız ve aynı kararlılıkla kırsal mahallelerimizde de devam ettiriyoruz. Ekiplerimiz şu anda Kuskan Mahallemizde zemin hazırlığı tamamlanan bölümlerde asfalt çalışmaları gerçekleştiriyor. Aynı zamanda asfalt yapılacak yollarda da zemin hazırlığı ve parke döşeme çalışmalarını da sürdürüyor. Gülnar’da halkımızın ulaşım konforunu arttırmak amacıyla, daha yaşanılabilir, daha güzel bir Gülnar için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da aralıksız olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hemşerilerimizin güvenli bir şekilde ulaşımlarını sağlamaları adına ekiplerimiz canla başla çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalarımızı belirlenen program dahilinde sürdüreceğiz. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.İlgi, alaka ve misafirperverlikleri için kıymetli mahalle sakinlerimize canı gönülden teşekkür ederim. Yenilenen yollar Gülnar’ımıza ve halkımıza hayırlı, uğurlu olsun” dedi. İncelemelerde Başkan Ünüvar’a eşlik eden Kuskan Mahallesi Muhtarı Osman Gündüz yaptığı açıklamada; “Kuskan Mahallesinde Gülnar Belediyesi tarafından asfalt çalışmaları yapılmaktadır. Belediyemizin yaptığı çalışmalardan dolayı başta Gülnar Belediye Başkanımız Sayın Alpaslan Ünüvar’a, ekibine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

AdminAdmin