İnternetten HEMBA’nın kendi sitesinden kayıt yapılarak katılınabilecek seminerde, ‘’eğitime katıl’’ yönergesinin ardından eğitim tamamlandıktan sonra Sertifika/Katılım Belgesi, kişinin e-devlet sistemine işleniyor. Eğitim sonunda yapılan sınavlardan sonra ise kişi sertifika almaya hak kazanabiliyor.
Halk Eğitim Merkezleri ‘’HEMBA’’ ile dijitale taşındı
![Halk Eğitim Merkezleri ‘’HEMBA’’ ile dijitale taşındı](https://www.tanikhaber.com/images/haberler/20230516-halk-egitim-merkezleri-hemba-ile-dijitale-tasindi-87322-b2d3af7a9db28dba7f6f.jpg)
Abone olMehmet IŞIK - MERSİN (TANIK HABER)-Halk Eğitim Merkezleri Bilişim Ağı Mersin’de de hayata geçiyor. ‘’Mersin’de Öğrenme Hayat Boyudur’’ mottosuyla düzenlenen proje kapsamında seminerlerin düzenlendiği ağda, ‘’Geri Dönüşüm ve Atık’’ konulu bir seminer düzenleneceği öğrenildi.
- 0SEVDİM
- 0ALKIŞ
- 0KOMİK
- 0İNANILMAZ
- 0ÜZGÜN
- 0KIZGIN
Yorum Yazın